Дерев'яні сходи

 

Дерев'яні сходи

історія виникнення сходівПерші згадки про технологію будівництва сходів виявлені в єгипетських рукописах.

Стародавні греки та римляни теж не змогли обійтися без масивних сходів і сходових конструкцій, споруджуючи численні храми та амфітеатри.

Єгипетські піраміди являють собою величезні сходи, що ведуть до неба; сходи в храмах стародавніх греків мали сходинки не менші від  людського зросту.

У Середньовіччі розвиток "сходової справи" стимулювалося будівництвом лицарських замків з високими стінами і оборонними вежами.

Поступово освоювалися різні методи обробки деревини і металів, змінювалися зовнішній вигляд і оздоблення сходів, по яких стали судити про добробут господарів.

В епоху Модерну стали популярні сходи з кованимипоручнями, в обробці яких переважали скульптурні таорнаментальні елементи - стилізовані зображення рослин,квітів і людських облич.

Всесвітньо відомими є сходи в Каннах, котрими кожен рік проходять знаменитості всього світу.

Більш того, сходи мають свою символіку: це поєднання верху і низу, зв'язок між світами, рух повертикалі.

Аналогом  сходів є вісь світу, веселка, світове дерево.Сьогодні сходи символізують ще й оптимізм господарів будинку, впевненість та хорошу самооцінку.Ще більше вони впливають на так звану логістику  у вашому будинку.Обновлен 13 апр 2012. Создан 20 янв 2012